Yacht > E-shop > Knihy >

Knihy


888 přístavů a zátok - Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora

Cena vč. DPH 999 Kč
Autor: Karl -Heinz Beständig
Počet stran: 134
Formát: 209 x 297 mm (š/v)

13. aktualizované vydání populárního Jachtařského průvodce Jadranem – Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora - 888 přístavů a zátok.

V červnu 2018 vyšlo nové, již jedenácté aktualizované vydání oblíbeného Jachtařského průvodce Jadranem – 888 přístavů a zátok. Atlas je plný jednoduchých plánků přístavů a zátok s nezbytným minimem textu. Mapy jsou seřazeny tak, aby se v nich dobře orientovalo a aby se snadno hledaly sousedící přístavy a zátoky. Kniha je barevná, ve formátu A4, obsahuje mapy, dále texty – návod na použití průvodce, základní informace o počasí, nebezpečných větrech, podmínkách plavby soukromých i charterových lodí, cenách za roční povolení k plavbě pro všechny velikosti lodí, celních podmínkách, uzavřených oblastech či námořních parcích, e-mailové adresy marin a přístavů, otevírací časy čerpacích stanic a mnoho dalších užitečných rad.

Toto 13. aktualizované vydání jachtařského průvodce obsahuje 2400 změn oproti předchozímu vydání. Nejvíce změn je v souvislosti se vstupem Chorvatska do Eurozóny a Schengenského prostoru. 

Poslední změny jsou z dubna roku 2023. 

Vydalo v roce 2023 nakladatelství Yachting spol.s.r.o.

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena