Yacht > Detail zprávy >

VYPLUJ NA LIPNO |Vyzývá Radek Dvořák, majitel firmy Vypluj.cz

08.04.2022 |
YACHT, Lidé

V Dubnovém vydání Yachtu najdete rozhovor s Radkem Dvořákem, s kterým jsem si povídali o vzniku firmy, jeho plánech, flotile a nabídce pro letošní rok.

Jak vlastně vznikla firma Vypluj.cz?

Jako začátek celé vize by se dala považovat plavba na Jadranu v roce 2020. Bujarý rozhovor ohledně vlastní firmy v místní konobě s kamarádem Milošem Maxou byl plný recese, ale mně postupně docházelo, že to je vlastně ono. Svět kolem lodí mě neuvěřitelně pohltil a pokud máte práci jako koníček, nemusíte přeci chodit do práce.

To je až inspirativní motto, kde jste ho slyšel?

Od našeho specialisty přes lodní motory a elektroinstalace Peti Lisoně. Je to správný nadšenec, který se vyzná a své nadšení předává skrze dobře odvedenou práci našim klientům. Má spousty průpovídek jako například: „Hele, mně je nejlíp, když se tady zavřu s těma motorama a můžu se v nich celej den hrabat.“ Skvěle se mimochodem doplňuje s dalším členem týmu Pepou Kostkou, který má na starosti truhlařinu, laminace, takeláže a další druhy montáží. Pepa o sobě zase tvrdí, že rád staví funkční modely lodí o velikosti 1:1.

Jaké služby vlastně Vypluj.cz poskytuje?

Vedeme kapitánské kurzy VMP, poskytujeme kompletní servis plavidel, vedeme kondiční plavby na moři a nyní rozjíždíme skvělý projekt nové charterové flotily na Lipně. Na letošní sezonu nabídneme klientům k pronájmu pět bezkonkurenčních jachet, které v Čechách nemají obdoby.

To je slušný posun během pouhého roku fungování. Na jaké jachty se mohou posádky těšit?

V nabídce je Beneteau Oceanis Clipper 361, Jeanneau SO 37.1, 2x Jeanneau SO 35 a v jednání je ještě jeden sportovnější 9,8 m dlouhý Nautiner.

 

Celý rozhovor najdete v aktuálním vydání Yacht 4/2022 ke koupi ZDE.


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena