Yacht > Články > Lodě > Testy >

Regal 3300 |rodinný bowrider

19.02.2020 |
Testy
Testy

Nejenže jsou motorové čluny s otevřenou přídí - takzvané bowrider - stále populárnější, ale také se neustále zvětšují a nabízejí více funkcí a větší flexibilitu. Testovaný Regal 3300 je toho důkazem.

Loděnice Regal, která sídlí v Orlandu na Floridě, nyní nabízí celkem 27 různých modelů bowriderů od 19 do 33 stop; 15 z nich disponuje pohonem sterndrive, osm má přívěsné motory a čtyři jsou modely Surf s pohonem Forward Facing Drive společnosti Volvo Penta. Regal 3300 je s délkou 10, 4 metru největší z nich. Jeho sesterský model 33 OBX má stejnou velikost a nabízí prakticky identické vybavení, ale je osazen dvěma přívěsnými motory. Koho by před pár lety napadlo, že nějaký bowrider nabídne docela slušné ubytování pro dva nocležníky v kajutě s velkým letištěm zasunutým pod podlahu kokpitu, toaletu a kompletní kuchyň, zkrátka vše, co potřebujete na víkendové plavby. A to přesně najdete na Regalu 3300, který jsme měli možnost testovat na podzim v Key Largu na Floridě.

Více informací se dočtete v únorovém vydání časopisu Yacht. 

Text a foto: Eva Skořepová


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI