Yacht > Články > Lodě > Motorové lodě >

PARDO GT52 |Světová premiéra se blíží

12.12.2021 |
Motorové lodě

Loděnice Cantiere del Pardo chystá na veletrh Boot Düsseldorf světovou premiéru své nové motorové jachty Pardo GT52. Má jít o model prostornější než například série Walkaround, ale bez kompromisů v oblasti výkonu.

Nová 52 stop dlouhá jachta nese jasný rukopis značky Pardo, a to už při pohledu zvenčí. Například obrácenou příď si nespletete. Rozložení interiéru však zdůrazňuje relaxační zóny, takže primárně půjde o rodinnou jachtu a nikoliv o "závoďák". Na přídi se mohou pohodlně opalovat tři lidé najednou, přičemž dalších osm členů posádky se vejde k jídelnímu stolu situovanému na zádi.

Také koupací plošina na zádi je o 60 cm delší než u modelu Pardo 50, což majiteli usnadňuje manipulaci
s pomocným člunem nebo vodním skútrem. S verzí 50 novinka sdílí motory Volvo Penta IPS, a to v základu 2x 650 koní, volitelně pak 2x 700 nebo 2x 800 koní.

Podstatné rozdíly se však najdou, pokud jde o vnitřní objem plavidla, rozložení hmotnosti či těžiště. Motory jsou u Parda GT52 posunuty více dozadu, což znamená plus v podobě většího prostoru pro kajuty. Interiér
byl navrhován s důrazem na komfort, funkčnost i na potenciální překonávání dlouhých vzdále-ností s hosty
na palubě.

www.pardoyachts.com


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI