Yacht > Články > Lodě > Motorové lodě >

Krasavec od Ranieri |Cayman 28 Sport Touring

06.08.2019 |
Motorové lodě

Jsou lodě, jejichž nákup má racionální základ, a potom lodě, které se kupují srdcem. Pokud tedy vezmeme v úvahu, že poněkud vyšší cenovka není překážkou. Myslím, že Cayman 28 patří právě do té druhé skupiny. To ovšem neznamená, že je loď dělaná jen na krásu. Spíše naopak. Je jasné, že důraz na kvalitu provedení, technologii a použité materiály je u této lodě minimálně na stejné úrovni jako její typický italský design. 

testovaná loď na nás čekala na Labi v místech, kde jsou první splavné kilometry. Cayaman 28 je totiž rychlý, dlouhý a také široký, takže zatáčka o 180° v plné rychlosti nepřipadala v tomto místě v úvahu. Ale to předbíháme. 

Cayman 28 je nafukovací člun s laminátovým trupem, který zvládne plavbu v náročných podmínkách, ale většina zákazníků jej bude používat především pro rekreaci, koupání a rychlou dopravou z pobřeží na ostrovy či do jinak nepřístupných zátok. Tomuto účelu je vše podřízeno a je vidět, že díky dlouholeté tradici to u Ranieri umí.

 

Pokud se chcete dočíst více informací o člunu Cayaman 28 Sport Touring, zakupte si aktuální číslo magazínu Yacht. 

Text a foto: Daniel Guryča


Aktuální číslo

Předplatné

Katalog lodí


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI