Yacht > Články > Lodě > Motorové lodě >

ABSOLUTE 48 COUPÉ |Absolutní volnost a spousta světla

14.06.2022 |
Motorové lodě

Loděnice Absolute Spa navrhuje a staví luxusní jachty od 47 do 73 stop v řadách Navetta, Flybridge a Coupé. Byla založena v roce 2002 a sídlí v italském Podenzanu. Projektování, plánování i samotná výroba probíhá výhradně ve vlastní režii a vždy v Itálii. Italský design a kvalita jsou pro tuto loděnici nanejvýš důležité. Charakteristickými rysy Absolute Yachts jsou elegance, všestrannost a nekompromisní funkčnost. Na každém modelu Absolute najdeme špičkové materiály a mnoho inovativních řešení.

Moderní výrobní závod se rozkládána ploše 48 000 metrů čtverečních a zaměstnává 250 vysoce kvalifikovaných pracovníků. Paleta modelových řad Flybridge a Navetta byla loni na podzim rozšířena o Coupé, jejíž první model 48 Coupé přišel na trh ve velkém stylu. Na první pohled zaujme nejen moderní design se sportovními liniemi, ale i spousta prosklených ploch na horní palubě a v podpalubí. Jak je patrné ze snímků jednotlivých kajut, přináší toto řešení skutečně přirozené osvětlení interiéru. V této kategorii je samozřejmě kladen důraz na komfort, ale také na vysoce flexibilní uspořádání, které se dokáže přizpůsobit snad každému potenciálnímu zákazníkovi.

Celý článek najdete v aktuálním vydání Yacht 6/2022, který si můžete zakoupit ZDE. 


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI