Yacht > Články > Lodě >

Hanse 460 |Přichází v pravý čas

05.09.2021 |
Lodě, Plachetnice

Každý rok představují výrobci nové lodě v celkem pravidelném a předvídatelném tempu. Některé lodě z tohoto schématu ale vybočují a Hanse 460 je jednou z nich. Pro Hanse Yachts byl loňský rok rekordní a podobně na tom je nová čtyřistašedesátka. Ještě před oficiálním představením a uvedením na trh objednali zákazníci více než 100 lodí a jedna z nich míři i ke klientovi z České republiky. O design se postarali návrháři z Berret-Racoupeau v La Rochelle. Spolu s vývojovým týmem splečnosti Hanse tk vznikl rodinný cruiser, který si dal za cíl nastavit nové standardy, pokud jde o snadnou ovladatelnost, individualizaci a výkon při plachtění. A to vše v moderním sportovním designu exteriéru i ve vynikajícím designu interiéru s exkluzivními detaily.

Mezi charakteristické prvky patří reverzní příď, elektricky spouštěná koupací plošina se schod, bar s umyvadlem a grilem na zádi nebo volitelná pevná střecha, která může být vybavena pevným čelním sklem a solárními panely a perfektně zapadá do aerodynamické siluety lodi. Velkorysá je i plocha plachet 114 m2 při plavbě proti větru a 234 m2 při plavbě po větru. Standardně je loď vybavena bowspritem s integrovanou kotevní rolnou.

Celkem čtyřicet osm kombinací rozvržení interiéru dává zákazníkům příležitost konfigurovat loď, aby vyhovovala všem potřebám. Vybírat tu správnou kombinaci lze v novém 3D konfigurátoru na webu Hanse, ten dovoluje prozkoumat a přizpůsobit všechny možnosti, které tato loď nabízí.

www.tpscentrum.cz


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI