Yacht > Články > Aktuality >

ZODIAC MEDLINE 6.8

02.01.2021 |
Aktuality

Další premiéra, další úspěch.

Rok 2020 byl pro Zodiac velkolepým rokem, který začal spuštěním prodeje Medline 9 uprostřed pandemie. Po uvedení na trh nastala ale bezprecedentní situace a neuvěřitelný úspěch. Zadiac znásobil prodej ve srovnání se svým předchůdcem, Medline 850, navzdory uzamčení Evropy a zpožděným dodávkám.

Během této doby se ale vývoj nezastavil a Zodiac připravuje na trh další novinku. Rok 2021 bude nejrušnější z hlediska nových produktů za poslední 4 roky. Jednou z netrpělivě očekávaných lodí je Medline 6.8. První lodě budou dodány zákazníkům brzy na jaře. Tato loď nahrazuje Medline 660, bude malým bratrem Medline 7.5 a Medline 9. Bude to loď střední velikosti a Zodiac plánuje dodat více než sto kusů po celém světě. Uvidíme, kolik z nich přijde do České republiky nebo na Slovensko, každopádně je nejvyšší čas loď objednat. Loď je dodávána s plně vybavenou konzolí řízení, dvěma odpočinkovými zónami, zadní část lze přeměnit na přátelské sezení do "U". Na palubu se vejde deset míst k sezení při celkové kapacitě čtrnáct osob. K dispozici je pět úložných prostor, bezpečnější sedadla a opěradla a čalounění prémiové kvality s texturou, které dodává pro Zodiac Serge Ferrari. Vybírat je možné ze 64 barevných konfigurací.


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena