Yacht > Články > Aktuality >

SEA-DOO |NOVINKY 2023

29.08.2022 |
Aktuality

Představení nových modelů Sea-Doo probíhá ve stylu, kterým uvedl před patnácti lety Steve Jobs první iPhone. Tedy ohromná show na pódiu pro pozvané hosty především z řad obchodních partnerů a hvězda na pódiu, která se o představení a testování jednoho z nových modelů postarala. Tou hvězdou byl jezdec formule 1 Daniel Ricciardo.

Sea-Doo RXP XRS Apex 300

Vodní skútr Sea-Doo RXP XRS je extrémně rychlý a výkonný stroj z limitované edice s exkluzivní výbavou a neotřelým sportovním designem. Je vybaven novým trupem T3-R a vše je optimalizováno pro nekompromisní rychlost a špičkové jízdní vlastnosti. Ty zahrnují i kontrolu startu pro optimální akceleraci při rozjezdu. Součástí je i závodní ergonomické sedadlo se zádovou opěrkou, které společně se systémem Ergolock umožní lépe využít pro oporu nohy a dokonale splynout se skútrem, což výrazně sníží zátěž na horní část těla. Stroj je v základu určený pro jednoho jezdce, je ale možné demontovat opěrku zad a dokoupit prodloužení sedla a jezdit ve dvou. Také model RXP XRS je vybaven brzdovým systémem iBR™, který je elektronicky řízený. Ovládací páčka má čtyři polohy(vpřed, vzad, neutrál a brzdění). K dispozici jsou díky systému iTC™ čtyři jízdní módy. Základní TOURING MODE pro cestování s omezenou maximální rychlostí, SPORT MODE, který poskytuje jezdci maximální výkon, ECO MODE jako nejhospodárnější režim. SLOW MODE jako nejpomalejší upravuje volnoběžné otáčky v místech, kde je omezená rychlost plavby. Součástí edice Apex jsou hydraulický tlumič řízení, upravená řídítka, přídavná sedačka a krycí designový persenik. Ambasadorem celé edice je závodník F1 Daniel Ricciardo, který se na návrhu a představení stroje podílel. Na první pohled je také patrné barevné provedení a design v kombinaci závodní tmavě zelené s prvky karbonového vlákna a výrazných neonově žlutých detailů. Ve stejné barevné kombinaci je i sedačka a krycí persenik.

 

OSTATNÍ MODELY NAJDETE V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ YACHT 9/2022, KTERÝ LZE KOUPIT ZDE.


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena