Yacht > Články > Aktuality >

NOVINKY Z CANNES |Udržitelnost a efektivita

12.10.2022 |
Aktuality

Společnými znaky všech prezentací pro média byla dvě slova, která zněla opakovaně snad kromě tiskové konference Sunseekeru všude. Ta slova jsou UDRŽITELNOST a EFEKTIVITA. Dalším společným znakem, který s nimi ovšem souvisí, je rozšiřování a růst segmentu katamaranů především mezi motorovými jachtami a čluny a potom snaha zařadit produkční elektropohony do výrobního programu i tam, kde by to před pár lety bylo nemyslitelné, tedy do opravdu velkých jachet.

PRESTIGE YACHTS

Dvě zásadní novinky od Prestige, model X60 a motorový katamaran M48, jsme vám díky prezentaci pro média již představili. V Cannes mohla vidět tyto lodě i širší veřejnost na vodě a nutno říct, že obě budily značný zájem. Zkušební jízdy byly ale možné jen na největší X70 a večerní plavba s lodí vybavenou stabilizátorem Seakeeper byla velkým zážitkem. Minimálně model M48 budeme mít příležitost testovat na vodě, tak se společně můžeme těšit na test.

Více najdete v aktuální vydání Yacht 10/2022, které zakoupíte v tištěné i digitální podobě ZDE.


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI