Yacht > Články > Aktuality >

Nominace na Jachtaře roku 2013

25.11.2013 |
Aktuality, Lidé

Výkonný výbor Českého svazu jachtingu oznámil nominace na ocenění Jachtař roku 2013. Vítězové budou vyhlášeni během slavnostního večera u příležitosti 120 let českého jachtingu 30. listopadu. V jednotlivých kategoriích byli nominováni následující jednotlivci či posádky:

 

Kategorie muži
Petr Fiala, za 3. místo na mistrovství světa a 2. místo na mistrovství Evropy třídy D-One
Milan Hájek, za 1. místo na mistrovství republiky třídy Fireball a 8. místo na mistrovství světa ORC s týmem TŘI SESTRY
David Křížek – Zdeněk Adam, za 4. místo na mistrovství světa a 1. místo na mistrovství republiky třídy Tornado
Michael Maier, za 1. místo na mistrovství světa veteránů a 1. místo na mistrovství republiky třídy Finn
Josef Sivý – Dalibor Sivý, za 3. místo na mistrovství Evropy třídy Pirát
Viktor Teplý, za 1. místo na mistrovství republiky a 24. na mistrovství Evropy třídy Laser a 2. místo na mistrovství světa třídy D-One
Martin Trčka, za 2. místo na mistrovství Evropy třídy Melges 24

 

 

Kategorie junior (do 21 let)
Václav Brabec, za 1. místo na mistrovství republiky třídy Cadet a 1. místo na mistrovství republiky třídy RS Feva
Jakub Halouzka, za 1. místo na mistrovství republiky třídy Laser 4.7
Michal Koštýř, za 1. místo na mistrovství republiky třídy Optimist
Štěpán Novotný, za 24. místo na mistrovství světa a za 1. místo na mistrovství republiky třídy Laser Radial
Štěpán Sivý, za 25. místo na mistrovství světa a za 1. místo na mistrovství republiky třídy Evropa

Ondřej Teplý, za 8. místo na mistrovství světa juniorů a za 2. místo na mistrovství republiky třídy Finn

 

 

Kategorie ženy
Kateřina Chlupová, za 1. místo na mistrovství republiky třídy Evropa ženy
Johana Kořanová – Lenka Mrzílková, za 3. místo na mistrovství republiky třídy Fireball
Michaela Preibischová,
za 1. místo na mistrovství republiky třídy Fireball
Jana Slívová, za 2. místo na mistrovství světa a 1. místo na mistrovství republiky třídy RAC ženy
Vendula Škráčková, za 2. místo na mistrovství republiky třídy Evropa ženy

 

 

Kategorie juniorka (do 21 let)
Markéta Audyová, za 8. místo na Test Event Santander třídy Laser Radial ženy
Lucie Keblová, za 3. místo na mistrovství republiky třídy Optimist – první dívka
Nikol Staňková, za 20. místo na mistrovství světa třídy RS Feva (4. dívky) a za 1. místo na mistrovství republiky třídy Evropa dorostenky
Sára Tkadlecová – Lucie Hálová, za 1. místo v Poháru České republiky a za 5. místo ve Středoevropském poháru třídy Cadet
Zosia Burska, za 1. místo na mistrovství republiky třídy Optimist mladší žákyně

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI