Yacht > Články > Aktuality >

Anglická legenda Brompton pro jachtaře

20.04.2018 |
Aktuality

Proč je skládací kolo Brompton vhodné
pro jachtaře?

1. Rozšíříte si akční rádius na souši. Snadno dojedete do kaváren, pekáren, ale i na delší cesty za památkami a do přírody. Nejste nadále připoutáni pouze k lodi – zažijete víc, vložíte zdravý pohyb. Přiblížíte se místním obyvatelům – kompaktní balíček kola pod stolem v kavárně je skvělým námětem k zapředení přátelských hovorů všude, kam přijedete. O kolo se nemusíte bát, může všude s vámi. Složené za 10 vteřin má rozměry
58 x 56 x 27 cm, přitom jede dobře jako velká kola.

2. Ušetříte spoustu času jinak zdlouhavým doplňováním zásob – výjezd za nákupy surovin do přilehlých měst se změní z nucené ztráty času na příjemnou kratochvíli. Kolo stačí opatřit naklapávacím košíkem či brašnou, co pohodlně pojme celý nákup, a složený Brompton vezete jako nákupní vozík přímo do obchodu.

3. Klid na duši a úspora peněz – neplatíte za taxi z přístavu, zažíváte svobodu přepravit se kamkoliv a kdykoli a nebojíte se odcizení či poškození. Kolo se skládá tak snadno a rychle, že jej vždy pohodlně vezmete všude s sebou. Kolo se vyrábí v Londýně a je kvalitativně uzpůsobené odolávat povětrnostním  podmínkám na moři. Více na www.cyklospeciality.cz.

Zveřejněno v Yachtu 4/2018.

 


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI