Yacht > Články > Akce >

Nové výhody pro jachtaře |v chorvatských marinách D-Marin

09.03.2022 |
Akce a pozvánky

Mariny D-Marin na Jadranu nabízejí pro letošní sezonu řadu novinek a výhodných balíčků. Všichni hosté D- Marin Borik, Dalmacija, Tribunj a Mandalina mají nárok na výhody programu Reward-Card, jenž přináší speciální slevy u vybraných partnerů, které uspokojí téměř všechna přání. Kampaň Happy Berth Days, platná v celosvětové síti marin D-Marin, znamená, že hosté, kteří mají předplacenou roční smlouvu s marinou D-Marin do 31. prosince 2022, mohou přenocovat až sedm dní ve všech ostatních marinách D-Marin. U pobytů přesahujících sedmidenní bezplatné období získávají slevu 40 % až na čtyři měsíce. S kampaní Bring-a-Friend, která je platná pro všechny jednotlivé držitele ročního kotvení, můžou získat pětiprocentní slevu na následující roční smlouvu na kotvení.

D-Marin Dalmacija představila některé nové nabídky kotvení na vodě pro lodě do délky 8,99 m, roční balíček s využitím suchého doku pro lodě do 6, od 7 do 7,99 a od 8 do 8,99 metru. Ve zvýhodněné nabídce je započítáno až osmkrát spuštění na vodu a vytažení z vody. Výhodnější nabídka platí pro lodě do 8,99 metru na vleku a pro denní kotvení. K dispozici je také speciální střednědobý balíček pro lodě do 9,99 m od května do října. Kompletní nabídka a další informace jsou na webu D-Marin.


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena