Yacht > Články > Akce >

Cannes Yachting Festival |Cannes, 7.–12. září 2021

29.08.2021 |
Akce a pozvánky

yaLetošní ročník přinese po loňském výpadku celou řadu novinek. Na co se zaměřit a co si nenechat ujít? Pokusili jsme se v tom náporu informací zorientovat a přinášíme tipy na ty nejzajímavější lodě, které budou v Cannes vystavené. Doporučujeme vždy sjednat si návštěvu předem, aby na vás byli vystavovatelé připraveni. Určitě vám to ušetří čas a budete mít jistotu, že se na palubu vyhlédnuté lodi dostanete. Pořadatelé upozorňují na povinnost při vstupu předložit platný zdravotní průkaz spolu s dokladem totožnosti, jak to vyžadují aktuální vyhlášky ve Francii.
www.cannesyachtingfestival.com

Český katamaran IC 36 ve světové premiéře
Na první místo řadíme katamaran IC 36. Důvod je jasný. Jde totiž o naprosto výjimečnou loď, navíc české produkce. Za jejím vývojem a výrobou stojí Jaromír Popek, Tomáš "Jonáš" Janda a duo Vrtiška & Žák.
Jde o loď, která má všechno potřebné pro rychlou a bezpečnou plavbu a zároveňposkytuje adekvátní komfort. Je určena pro všechny, kteří mají rádi rychlost a nezávislost. Independent Catamaran IC36 má světovou premiéru právě na Cannes Yachting Festivalu, v Port Canto, stánek 006. Zástupci firmy srdečně zvou a těší se na setkání.
www.i-catamaran.com    facebook.com/independentcatamaran

Lagoon 55
Katamarany Lagoon jsou jedním z největších vystavovatelů a nebude chybět horká novinka Lagoon 55, kterou pro zákazníky z Česka a Slovenska prezentuje i v Cannes firma Altumare. A také Tomáš Kapička doporučuje domluvit si prohlídku lodě předem.
www.altumare.cz

Excess 11
Další katamaran, který zde nebude chybět, je Excess 11. Tuto značku zastupuje firma FAS YACHTING a v Cannes bude vystavena pochopitelně kompletní řada, kterou značka Excess představuje.
www.fasyachting.cz

Prestige X70 a 690
Z dílny francouzské loděnice Prestige Yachts budou kromě jiného vystaveny dva nové modely, o nichž se sice již psalo, ale naživo široké veřejnosti budou představeny až nyní. Zástupci firmy Mylio Yachts, která má značku na starosti, budou rovněž na místě.
www.milyo-yachts.com

SANLORENZO
Ikonické motorové jachty SANLORENZO z Itálie zastupuje na našem trhu také firma Altumare. Jde o zcela specifické jachty a v Cannes budou mít ty nejzajímavější kousky od 76 do 120 stop. Pro prohlídku lodí je možné kontaktovat Tomáše Kapičku a domluvit si ji předem.
www.altumare.cz

Absolute Navetta 64
Absolute Navetta 64 a její beach club budou jistě velkým lákadlem. Zákazníci doposud znali loď jen z testů v časopisech. Pan Pavel Zabloudil z firmy Yacht Professional bude během výstavy na stánku Absolute. www.yachtprofessional.cz

ISLA 40
Katamaran ISLA 40 od Fountaine Pajot zastupuje na českém trhu firm Bemex Boot a Ladislav Bezecný bude nejen na stánku této firmy, ale také na stánku plachetnic Beneteau v přístavu Port Canto. www.bemexboot.cCRANCHI A46 Ve světové premiéře se v Cannes představí CRANCHI A46 označovaný jako LUXURY TENDER a spolu s ním i dalších šest modelů lodí. Za ČLD bude rovněž přítomen pan Vladimír Toman po celou dobu výstavy.
www.cld.cz


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI