Yacht > Články > Akce >

BOOT TULLN 2020

31.03.2020 |
Akce a pozvánky

Jednou z posledních letošních výstav, která se ještě uskutečnila, byl i u nás oblíbený Boot v rakouském Tullnu. I ona však již byla poznamenána koronavirem. Projevilo se to zejména na nižším počtu návštěvníků.

Přijelo jich asi 33 000. "Můžeme být spokojeni s výsledkem výstavy vzhledem k hrozbě pandemie, pokles návštěvníků jsme očekávali a všechna opatření fungovala perfektně. Nálada na veletrhu byla optimistická a účast všech vystavovatelů pozitivní," uvedl Mag. Wolfgang Strasser, generální ředitel výstaviště v Tullnu. Výstava nabídla kompletní průřez ze světa vodních sportů. Nejdražší luxusní jachtu, která kdy byla v Rakousku vystavena, přivezla loděnice Frauscher - byla to Demon Air 1414. Největší motorovou jachtou na veletrhu byla Absolute 47 Fly. Nechyběly tady ani Evropské jachty roku a plachetnice do 50 stop délky. Představila se zde také zajímavá sportovní plachetnice Lago 26, kterou začala vyrábět česká firma Devoti Sailing. Na své si v Tullnu přišli i milovníci potápění, paddleboardingu či kanoistiky.

Více informací se dočtete v aktuálním čísle časopisu Yacht.

Text: Eva Skořepová

Foto: Messe Tulln www.messe-tulln.at

 

 


Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI